Naar boven

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2012 was het jaar dat de Soulshow 40 jaar bestond. We vierden dit samen met de fans en Ferry Maat in The Spot in Bussum.
40 jaar Soulshow - feest: Ferry krijgt cadeau's van Kees van der Meer (rechts) en Gert-Jan van der Lee (midden) van de Fan-website 'Soulshow Digitaal' namens de fans.
Ferry Maat bij Radio Noordzee Internationaal.
Ferry Maat bij Hilversum 3.
Ferry Maat bij Radio 10 (links) en Radio Veronica (rechts)

De Soulshow

djDe Soulshow. Ferry Maat begon dit legendarische radio programma in 1972 op de zeezender Radio Noordzee Internationaal. Het muziekprogramma draaide soulmuziek die destijds alleen in de discotheken gedraaid werd. Door dit programma werd de voornamenlijk Amerikaanse soul-, disco- en funkmuziek ook een begrip in Nederland. Presentator Ferry Maat inspireerde vele disc-jockey's die nu wereldberoemd zijn.

Fansite van de Soulshow

Soulshow Radio: www.soulshow.nl

Get Adobe Flash player

Soulshow Digitaal

We hebben 301 gasten en geen leden online

1982-Ferry-Maat-FiratoSinds de start in 1972 van de Soulshow heeft Ferry Maat een grote schare aan fans vergaart. Ondanks de onderbrekingen die de Soulshow heeft gehad zijn de fans dit programma trouw gebleven en zullen nu de Soulshow is gestopt dit programma ookblijven koesterenin hun herinnering. Het is het enige programma dat de soul, disco en funk aan het Nederlandse publiekten gehore bracht op een manier die velen aansprak: informatief en gestroomlijnd met een sfeer die de kriebels gaf en de voeten van de vloer bracht. Deze heerlijke momenten zijn terug te beluisteren via deze download sectie.

Leden

Bronvermelding

Foto's o.a. gemaakt door Sylvan Stoet en Roel Azaro